Teatr Hybrydy

Eliminacje do Teatru Hybrydy UW

Masz doświadczenie w występach teatralnych? Chcesz rozwijać się aktorsko? Śpiewasz, grasz na instrumencie lub tańczysz? A może pragniesz zostać specjalistą od spraw technicznych, menedżerskich, promocyjnych lub podzielić się z nami innym rodzajem talentu?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań jest twierdząca, gorąco zachęcamy Cię do wzięcia udziału w eliminacjach do Teatru Hybrydy Uniwersytetu Warszawskiego, jednego z najstarszych teatrów studenckich i nieinstytucjonalnych w Polsce!

Na eliminacje zapraszamy studentów i doktorantów UW oraz innych uczelni w dniu 30 września (sobota) o 18.00.

WAŻNE: ze względu na duże zainteresowanie naborem, prosimy o potwierdzenie obecności droga mailową wraz z podaniem kierunku studiów, roku studiów i numeru indeksu.

Prosimy o przygotowanie dowolnego tekstu (wiersz/proza) i piosenki a capella (w razie braku umiejętności wokalnych będzie liczyć się ciekawa interpretacja utworu). W trakcie przesłuchania poprosimy m.in. o zaimprowizowanie fragmentu scenki na zadany temat, przeczytanie tekstu sprawdzającego m.in. dykcję i znajomość poprawnej polszczyzny. Zachęcamy także do podzielenia się nietuzinkowymi umiejętnościami artystycznymi – jesteśmy otwarci na świeże pomysły!

Do zobaczenia!